????????? ??????? ???? ?????????? ??????????? ?????????? ????? ?? ????????? ????? ?? ??????? ????????? ??? ????? ?? ??????? ??? ??????? ?????????????? ?????? ???????? ???????? ???????? ?????????? ????????? ??????????

Parama


PASINAUDOKITE TEISE SKIRTI 2 PROCENTUS PAJAMŲ MOKESČIO ŠAUDYMO IŠ LANKO SPORTO ŠAKOS PLĖTOJIMUI.

Kiekvienas mokesčių mokėtojas gali skirti ne pelno siekiančiai organizacijai 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe, juos paliekate valstybės biudžetui. Skirdami šiek tiek laiko ir pasinaudoję galimybe Jūs galite paremti mūsų klubą, taip prisidėtumėte prie šaudymo iš lanko plėtojimo Vilniaus mieste ir padėtumėte įgyvendinti mūsų klubo misiją - populiarinti šaudymo iš lanko sportą Vilniuje, skatinti vaikus, jaunimą ir suaugusius turiningai ir sveikai praleisti savo laisvalaikį.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mūsų klubui, tai galite padaryti dviem būdais:

1) prašymo formą FR0512 užpildyti elektroniniu būdu prisijungus prie VMI el. deklaravimo sistemos ir ją išsiųsti ar užpildyti ją online būdu ir pateikti;

Prisijungimas prie el.deklaravimo sistemos

FR0512 forma el. deklaravimui parsisiųsti

FR0512 forma el. deklaravimui su klubo duomenimis parsisiųsti


2) Prašymus galima pateikti tiesiogiai įteikti mokesčių administratoriui arba siunčiant paštu į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai. Trumpa FR0512 formos pildymo instrukcija


VšĮ „Lankininkų sporto klubas“ rekvizitai:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 300122181
Paramos gavėjo sutrumpintas pavadinimas/mokesčio dalies paskirtis: LSK


Formą (FR0512) užpildyti galite iki š.m. gegužės 1 dienos.

Už suteiktą paramą mes siūlome Jums dovanų kuponą vienkartinę šaudymo iš lanko treniruotę. Dėl dovanų kuponų ar pramogos kreipkitės tel.: 8 (676) 36948 ar el.paštu info @ lankininkas.lt.

Iš anksto nuoširdžiai dėkojame už jūsų paramą ir sugaištą laiką.Kodėl turėtumėte/turėčiau remti Lankininkų sporto klubą?

Šaudymas iš lanko tai olimpinė sporto šaka. Kiekvienais metais LSK jaunųjų lankininkų rezultatai vis auga. Galime pasidžiaugti, jog 2010 metais mūsų klubo narys Adrianas Kovalevskij tapo Europos jaunių vicečempionu! Tai be galo didelis pasiekimas ne tik mūsų klubui, bet ir šaudymo iš lanko sportui Lietuvoje. Šis aukštas rezultatas suteikia vilčių, kad mūsų šalis gali pirmą kartą dalyvauti 2016 metų olimpiadoje. Tikimės, jog tai bus mūsų klubo sportininkas.

Šaudymas iš lanko tai puikus laisvalaikio užsiėmimas. Aktyviai ir turiningai praleisti laiką gali vienas, su šeima ar draugais. Skirtas bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Svarbu pažymėti ir tai, kad gali užsiiminėti ir negalią turintys žmonės.

Padėkite mūsų klubui įgyvendinti savo misiją ir plėtoti šį puikų užsiėmimą bei unikalią sporto šaką Vilniaus mieste. Būsime dėkingi už jūsų paramą mums!

Mainais už suteiktą paramą mes Jums siūlome:

Jūsų reklamą:
mūsų klubo internetinėje svetainėje;
treniruočių metu;
varžybų metu.

Šaudymo iš lanko pramogą grupei iki 14 žmonių.

Jei kyla klausimų ar norite sužinoti daugiau apie klubo veiklą prašome kreiptis telefonu +37067636948 arba info @ lankininkas.lt.

Mūsų rekvizitai:

Viešoji įstaiga "Lankininkų sporto klubas"
Įmonės kodas: 300122181
Banko sąskaita: LT44 7300 0100 9014 7378 
 
home Naujienos Apie Klubą Klubo nariai Kainos Varžybos Paslaugos Kaip mus rasti? Draugai