????????? ??????? ???? ?????????? ??????????? ?????????? ????? ?? ????????? ????? ?? ??????? ????????? ??? ????? ?? ??????? ??? ??????? ?????????????? ?????? ???????? ???????? ???????? ?????????? ????????? ??????????

Apie Klubą


Trumpa istorija
Lankininkų sporto klubas (LSK) įkurtas 2005 metais Mindaugo Baranausko, Vladimiro Liustrickio ir Sigito Pečiulio iniciatyva. LSK sukurtas siekiant atgaivinti šaudymo iš lanko sportą Vilniuje, pritraukti daugiau vaikų ir jaunimo, jog jie susidomėtų šia unikalia sporto šaka ir galėtų siekti aukštų rezultatų šaudymo iš lanko sporte, nepamirštant ir senųjų Lietuvos lankininkų, kad jie ir toliau galėtų tobulėti.

Vizija
Tapti sporto klubu, kuris padėtų ir sudarytų kuo geriausias sąlygas šauliui profesionalui siekti aukščiausių rezultatų Lietuvoje ir užsienyje, o šauliui mėgėjui sveikai, turiningai ir aktyviai praleisti savo laisvalaikį.

Misija
Populiarinti šaudymo iš lanko sportą Vilniuje, skatinti vaikus, jaunimą ir suaugusius turiningai ir sveikai praleisti savo laisvalaikį, ugdyti jaunų lankininkų profesionalumą ir siekti geriausių rezultatų šaudymo iš lanko sporte.
 
 
home Naujienos Apie Klubą Klubo nariai Kainos Varžybos Paslaugos Kaip mus rasti? Draugai