Kauno taurė 2022

Praėjusį savaitgalį lankininkai kovėsi po ilgos pertraukos vykusiose varžybose “Kauno taurė” 🏹 Dalinamės rezultatais ir Lankininkų Sporto Klubas šaulių pasiekimais 🎯

Olimpinių lankų moterų grupėje, 1-ą vietą užėmė 🏆 Laima Kaconiene, kuri, su rezultatu 6-0, nugalėjo pirmą vietą kvalifikacijoje užėmusią 🥈 Julianą Semionovą. Meda Večkytė po intensyvios kovos nusileido Klaipėdos Lankininkai klubo šaulei 🥉 Kristinai Abromavičienei ir, su rezultatu 6-4, užėmė 4-ą vietą.

Olimpinių lankų vyrų grupėje 🏆Modestas Šliauteris, su rezultatu 6-2, apšaudė po pertraukos į varžybas sugrįžusį vilnietį 🥈 Dalių Mačernių, kuris galutinėje įskaitoje liko 2 -as. Kovoje dėl 3-ios vietos kovėsi du LSK klubo nariai – Dovydas Bagdanavicius ir Dmitrijus Kuznecovas. Dvikovą, su rezultatu 6-0, laimėjo aukštesnę vietą kvalifikacijoje užėmęs 🥉 Bagdanavičius.

🥇🥈🥉 Porinėse varžybose (Mixed teams) visos prizinės vietos atiteko Lankininkų Sporto Klubas šauliams: nugalėtojais tapo bendros kvalifikacijos lyderiai Dalius Mačenius ir Juliana Semionova; 2-oji vieta atiteko Dovydui Bagdanavičiui ir Medai Večkytei; 3-ią vietą iškovojo Regimantas Čiupaila ir Laima Kačonienė.

⭐️ Skriemulinių lankų grupėje LSK šaulys Tomas Liekis nusileido varžybų nugalėtoju iš Utenos lankininkų klubas – ULK Jonas Grigaravičius. Paprastųjų lankų grupės atstovas Vladimir Mosin taip pripažino priešininko iš Klaipėdos panašumą.

Dėkojame Kauno Lankininkai už organizuotas varžybas ir sveikiname varžybų prizininkus! 🎉